Ütüleme Buz Başlık Epilasyon

Ütüleme Buz Başlık Epilasyon

ÜTÜLEME SİSTEM BUZ BAŞLIK EPİLASYON  ; Ütümele Sistem en yeni sistem olmakla beraber memnuniyeti en üst seviyede yaşatan , hızlı, ağrısız , konforlu , yanık riski taşımayan herkesin gönül rahatlığı ile tercih edebiliceği bir yöntemdir.  

Epilasyon nasıl etkiler?
Işık enerjisi kıl gövdesindeki melanin pigmenti tarafından emilir. Emilen enerji, ısı enerjisine dönüşür ve kıl gövdesi ısı yoluyla etraf dokulara zarar vermeden selektif olarak yok edilmiş olur. Lazer seansından sonraki ilk 7-10 gün içinde cansız kıl gövdeleri yuvalarından dışarı çıkarak kendiliğinden döküleceklerdir.

Buz Başlık Epilasyonun etki mekanizması, kıl varlığını gerektirdiğinden, epilasyon süreci sırasında kılları dipten alan (epile eden) yöntemlerden (ağda, cımbız, iplik, epilatör) kaçınılmalıdır. Kılı deri yüzeyinden alan (depile eden) yöntemler (tüy dökücü krem, jilet) ise kullanılabilir.

Epilasyon birçok merkezde yapılıyorsa da, artık herkes belli bir kalitenin üzerinde hizmet alma arayışı içinde.

Epilasyon için kullanılan cihazının cinsi, uygulama yapılan Epilasyon merkezi, uygulamayı yapan ekibin deneyimi, Epilasyon fiyatları gibi birçok kritere bakarak tercih edecekleri Epilasyon merkezini seçiyorlar...


top
WhatsApp İletişim