Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Sıradan bir cilt bakımının üst düzeyinde,beklentinizin çok ötesinde sihirli bir dokunuş .

Profesyonel Cilt Bakımı

Cildimiz, bizi her şeyden koruyan bir savunma kalkanı ve vücudumuzun en büyük organıdır. Yaşımız ve cilt tipimiz ne olursa olsun hepimizin istediği pürüzsüz, kusursuz bir cilt yapısıdır. Yaşantımızın her gününde sağlıklı, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için cilt bakımına özen göstermek gerekmektedir. Cildinize ne kadar iyi temizler, uygulayacağınız doğru ve etkili bir cilt bakımıyla, leke ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak, yüzde çıkan sivilce ve benzer problemlerden arındırarak arzu ettiğiniz tene kavuşabilir o kadarda geç yaşlanmasını sağlarsınız.

Cilt bakım uygulamaları birden farklı yollarla sağlanabilir.

Cildinizi derinlemesine arındırmak, daha temiz ve canlı bir cilde sahip olmak, çevresel faktörlerden korunmak için profesyonel ellerde yapılabilen bakımlarla cildin uzun süre tazeliğinin ve sağlığının korunması mümkündür. Önemli olan nokta, doğru bir cilt analizi yapılması, bakımda kullanılan ürünlerin ve işlemlerin cildin özelliklerine uygun olmasıdır.

Cilt bakımı cildin problemine yönelik profesyonel ürünler seçilerek temizlenmesi ve desteklenmesi işlemidir. Salonumuzda gerçek anlamda teknik eğitim almış olan uzman D. Derin Bozkurt tarafından ileri seviye cilt bakımı işlemleri uygulanmaktadır.

Pudra Derm'de uygulanan Profesyonel cilt bakım hizmetleri;

Anti Aging ve lifting bakım hizmetleri,
Yoğun Nem bakımları,
Akne ve leke onarıcı bakımlar
Yağlı ve karma ciltler için dengeleyici bakım işlemleri

                                                Güzellik Uzm. Filiz Bozkurt


top
WhatsApp İletişim