Hakkımızda

Hakkımızda

PUDRA DERM BUTİK GÜZELLİK SALONU 07 Temmuz 2011’de İstanbul-Avcılar’da Filiz Bozkurt tarafından kurulan bir markadır. Günün modasını ve ihtiyaçlarını müşterilerine son teknoloji cihazları, profesyonel ekip arkadaşları ile hijyenik, nezih ve güler yüzlü bir ortamda hizmet vermek PUDRA’nın en büyük hedefidir..

VİZYONUMUZ

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınızı sürekli kılmak, yaşamınızın her anını güzel ve bakımlı görünümün güveni ile mutlu sürdürmenizi diliyor ve sizlere bu olanağı sunmanın keyfini yaşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standartta sağlıktan asla ödün vermeden güzelleştirmektir. Mesleğimize olan özel ilgimiz ve uzun yılların verdiği tecrübenin yanında, insan psikolojisini ve ilişkilerini bu kadar direkt etkileyen bir meslek dalı olması da bizim için hayli ilgi çekici olmuştur. Dolayısıyla , kişisel bakımın toplumda öneminin farkında olmak, mesleği çok sevmek ve sektörde başarılı olmak, yaşadığımız semtte bu yönde istek ve taleplerin olması; bu alanda yapılan yanlış ve eksik uygulamaları gidermek, müşteri beklentilerine cevap vermek amacı ile PUDRA DERM BUTİK GÜZELLİK SALONU  Hizmetinizdedir.


top
WhatsApp İletişim